Z kotem

czerwiec 8th, 2014 Kategoria Pozostałe

Otrzymałam już jakis czas temu od jednej z moich zawsze serdecznie uśmiechniętych klientek zdjęcie okiennej dekoracji, jaką wykonałam na wiosnę. Wianek i koszyk z kwiatami. Dekoracja, jak dekoracja, zwyczajna…. ale KOT!!

2 komentarze dla “Z kotem”

  1. aanikka Napisł/a:

    Dzień dobry serdecznie. Od pewnego czasu śledzę Pani blog i jestem z a c h w y c o n a. Bukieciory są fantastyczne, dekoracje cudowne, mężowa ceramika boska. Jestem początkującą (bardzo) adeptką florystyki i zakochałam się w Pani blogu. Gdybym mieszkała choć trochę bliżej Szczecina przesiadywałabym Pod żółtą różą godzinami… Ale cóż – świat nie jest idealny… Czy mogłabym mieć prośbę, żeby zamieściła Pani czasem na blogu zdjęcia jakichś wiązanek za 20-30 zł – niestety takich klientów mam najczęściej i już pomysłów brakuje, a nie chcę ciągle kręcić tego samego… Pozdrawiam serdecznie 🙂 Aanikka (ps. też humanistka z wykształcenia;)


  2. zoltaroza Napisł/a:

    Dzień dobry , Pani Aanikko. Blog, który powstał jako moj twórczy pamietnik zyskał przez dwa lata spore grono czytelników.Bardzo mnie to cieszy, ale mam też wrażenie, że wielu kwiaciarzy-florystów mogłoby prowadzić zapiski podobne do moich. Kwiaciarniana rzeczywistość jest przecież wszędzie dość podobna. Nie wiem, jak ma Pani do Szczecina daleko, bo nie wspomniała Pani z jakiego jest miasta. Może jednak kiedyś, przejazdem, będzie pani w moim pieknym miescie? ( chociaż w Szczecinie trudno byc przejazdem, no chyba, ze do Świnoujscia 🙂 ) Co do Pani prośby : w zakładce „bukieciki” zwłaszcza przy komunijnych tematach sa takie „maluchy”, o jakie Pani pyta.Proszę mi wierzyć, ze u mnie takze klienci poszukują bukiecików za 30 zł. Przy wciąż rosnacych cenach, zwłaszcza dodatkow, zrobienie takiej wiazanki jest prawie niewykonalne ( no chyba, ze trzy rózyczki z dodatkiem zieleni i traw – ale co tu pokazywać?). O tej porze, cieszę się, ze mam ogród… Takie bogactwo zieloności w gratisie…!! Pozdrawiam serdecznie Monika DM


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

Stronę internetową zaprojektował: Michał Stefanowicz
Blog oparty o WordPress