I po świętach…

grudzień 26th, 2013 Kategoria Pozostałe

Świąteczne życzenia… W tym roku wymieniłam je ze współpracującymi z moją kwiaciarnią firmami, jak zwykle przekazując same serdecznosci. Lecz były także życzenia-niespodzianki, które – nie będę ukrywać – przyjemnie mnie zaskoczyły.

Najpierw kartka od Pani Krystyny i jej maluchów z Przedszkola Misia Uszatka. Przyszła wraz z niebieskim aniołem, który- podobnie jak kartka- wykonany został  przez dzieci.

Proszę zwrocić uwagę, jak szeroko uśmiecha się do mnie miś!!

Potem życzenia wraz z kolorową paczką smakowitych pierniczków z zaprzyjaźnionego Wiejkowa. Pod koniec drugiego dnia świąt ostał się z niej tylko renifer.

 

Dalej:  życzenia z Dortmundu od Pani Iwony i Pana Tomasza, wielbicieli waldkowej ceramiki. Jakże było nam miło, że gdzieś tam daleko, ktoś myśli o nas z sentymentem.Pozdrawiamy serdecznie i odwzajemniamy życzenia szczęścia i powodzenia na cały Nowy Rok.

Na koniec : kartka ze Szkoły Szpitalnej w Zdrojach. Pamiętają tam o nas, choć w tym roku niewiele z siebie daliśmy. Wiosenne warsztaty z bratkami… i tyle. Obiecuję, że w przyszłym roku na pewno się poprawimy!!

A w prywatnej skrzynce z wiadomosciami odkryłam właśnie zyczenia od Pani Neli, mojej wiernej fanki. I choineczka… taka swiateczna!!

BARDZO, BARDZO  DZIĘKUJĘ !!  ZA ŻYCZENIA, MIŁE SŁOWA i UPOMINKI!!

 

 

Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

Stronę internetową zaprojektował: Michał Stefanowicz
Blog oparty o WordPress