Rozważna i romantyczna

czerwiec 18th, 2011 Kategoria Pozostałe

Kameliowa wiązanka ślubna w różowo-bordowych barwach powstała dla bardzo subtelnej ,dziewczęcej lecz  jednocześnie eleganckiej Panny Młodej. Zarówno dobór sukni , prostej lecz wytwornej, jak i decyzja co do dekoracji samochodu świadczyły o wyrafinowanej prostocie upodobań tejże Panny. Mam nadzieję, że dobrze się czuła z zaproponowaną przeze mnie wiązanką. 

Pomysł dekoracji samochodu zaczerpnięty został z katalogu . Jej wykonanie nie było jednak tak proste, jak w podanym tam opisie. Gdyby  nie trzeżwość umysłu i doświadczenie, które pozwoliło mi na szybkie reagowanie w kryzysowej sytuacji  kwiatowe kule musialabym chyba przywiązać za samochodem. W rezultacie dekoracja wyszła nietuzinkowa. Romantyczna i zwiewna ,a o to, jeśli się nie mylę , obojgu Państwu Młodym chodziło. Życzę im wiele szczęścia na nowej drodze życia.

Na zdjęciach: wiązanka ślubna, bukiety dla rodziców i dekoracja samochodu

2 komentarze dla “Rozważna i romantyczna”

  1. Arthemis Napisł/a:

    cudowne prace – jestem zachwycona pomysłowością i perfekcyjnym wykonaniem. Będę tu często gościc 🙂


  2. zoltaroza Napisł/a:

    Dziękuję za ten bardzo miły dla mnie komentarz. Dziękuję tym bardziej, że jest pierwszy, jaki otrzymałam na swoim blogu. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że dane mi będzie umieścić jeszcze wiele ciekawych prac.


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

Stronę internetową zaprojektował: Michał Stefanowicz
Blog oparty o WordPress