Ostatnio popełnione

czerwiec 24th, 2011 Kategoria Pozostałe

Znów miałam okazję zrobić kilka moich ukochanych bukieciorków. A ponieważ trudno mi samej je sfotografować, poprosiłam klienta odbierającego bukiet , by potrzymał go do fotografii. Po kilku sekundach pozowania z bukieciorem klient ( zaznaczam, że młody i dobrze zbudowany) spojrzał na mnie z podziwem. Ostatecznie dwa z dwudziestu ujęć wyszły nieporuszone.

I jeszcze niebiesko-żółta kompozycja. Co jakiś czas zdarza się, ze jakaś firma zamawia aranżacje na targi .Traf chce, że firmowymi kolorami są przeważnie: żółty i niebieski. Zestawienie barwne, za którym zdecydowanie nie przepadam. Ograniczony jest również wybór niebieskich kwiatów. Poradziłam więc sobie w inny sposób. Trochę niebieskiej farby i aranżacja dla firmy budowlanej gotowa.

Na koniec bukiecik z lizakami na „osiemnastkę”. Lizaki smakowite i estetyczne więc wiązankę zamieszczam ze spokojnym sumieniem.

2 komentarze dla “Ostatnio popełnione”

  1. Arthemis Napisł/a:

    Żółta Różo jestes dla mnie źródłem inspiracji 🙂

    a może zajrzysz kiedys na forum florystycznie zakręconych
    http://www.e-florystyka.pl 🙂


  2. zoltaroza Napisł/a:

    Jakiś czas temu zaglądałam na forum. Tworzycie tam bardzo sympatyczne i zgrane towarzystwo.Pozdrowienia dla wszystkich. Ps.I samych twórczych dni w „Zielonej Oliwce” 🙂


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

Stronę internetową zaprojektował: Michał Stefanowicz
Blog oparty o WordPress